Mersin Pırıl Halı Yıkama

Halı Yıkama

Fiyatlarımız normal makina halılarında standart, özel üretim halılar için farklılık göstermektedir. Her tür halı (yün halı, makina halısı, şagi halı, nepal halı, el dokuma, çin halısı, iran halıları) yıkamasına ait detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Müşteri Temsilcimiz ebatlara göre hesaplama konusunda size uygun fiyatlarla yardımcı olacaktır.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Yıkama makinalarımız air wash özellikli ve 1 ad. battaniye-yorgan almaktadır. (Sadece sizin yorganınız ve battaniyeniz yıkanır.)

Koltuk Yıkama

Mersin Pırıl Halı Yıkama koltuklarınızı hijyene kavuşturup, yüzlerini yada koltuklarınızı değiştirmeye gerek duymayacağınız gibi ilk günkü formuna ve temizliğine kavuşturur. Pırıl Halı Yıkama ekipleri tükenmez kalem lekelerini dahil koltuklarınızda oluşan tüm lekeleri titizlikle çıkarır.

Duvardan Duvara Halıflex Temizliği

Halıfleks temizliği yerinde yapılan bir temizlik uygulamasıdır. Ev yada ofisinizdeki halıfleksler yerinden kaldırılmadığı ve havalandırılamadığı için sağlık açısından periyodik olarak temizlenmesi şarttır! Bu hususta ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımıza güvenebilirsiniz. PIRIL HALI YIKAMA

Stor Ve Zebra Perde

Stor ve zebra perde günümüzde en çok tercih edilen perde çeşitleri arasındadır. Ev dekorasyonu ve işyeri için perde büyük bir önem taşımaktadır.Kullanımı kolay olan ve evinize modern bir hava katan stor perdelerin temizliğini özenle yapıyoruz. Pırıl Halı Yıkama Mersin

Overlok

Yırtık halı kenarlarınızı örerek onarım işlemi yapılır.Pırıl Halı Yıkama